Vitajte v obchode LACNETABULE.sk

UPOZORNENIE: vzhľadom na širiaci sa koronavírus prepravné spoločnosti prestali akceptovať platbu DOBIERKOU, prosíme zákazníkov o platbu kartou alebo bankovým prevodom. Ďakujeme za pochopenie.

Magnetická tabuľa v hliníkovom ráme CLASSIC (200x100 cm)

Magnetická tabuľa v hliníkovom ráme CLASSIC (200x100 cm)
Magnetická tabuľa v hliníkovom ráme CLASSIC (200x100 cm) Magnetická tabuľa v hliníkovom ráme CLASSIC (200x100 cm) Magnetická tabuľa v hliníkovom ráme CLASSIC (200x100 cm) Magnetická tabuľa v hliníkovom ráme CLASSIC (200x100 cm) Magnetická tabuľa v hliníkovom ráme CLASSIC (200x100 cm)
Výrobca: Memo
Kód produktu: MT2010ALC
Dostupnosť: 3 - 7 dní
Cena: 86.40€
Bez DPH: 72.00€
Množstvo:  
   -alebo-   

 

ŠPECIFIKÁCIA:

Model tabule Magnetická, suchostierateľná
Typ rámu Hliník
Rozmer 200 x 100 cm
Možnosť zavesenia Horizontálne alebo vertikálne
Montážne prvky Súčasť balenia

 

Magnetické tabule v hliníkovom ráme Classic sú ideálne pre kancelárie, taktiež ako elegantné a funkčné zariadenie Vášho domu. Tabule sú k dispozícií vo viac ako dvadsiatich rôznych rozmeroch, možnosť výroby v iných rozmeroch na vyžiadanie. Súčasťou balenia každej tabule s hliníkovým rámom je pero, polička a sada montážnych prvkov, čo umožňuje rýchly a ľahký spôsob upevnenia tabule či už horizontálne alebo vertikálne. Naše produkty vynikajú v poli konkurencie svojou vysokou kvalitou ako aj moderným dizajnom. Ponúkame široký sortiment magnetických tabúľ, ktoré sú k dispozícií v rôznych typoch rámoch, napr.:  drevený, hliníkový, rám MDF alebo farebný DUO. 

 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:Beží na OpenCart • LACNETABULE.sk © 2020