Menu
Your Cart

Genesis

Značka: Genesis
Podsvietená klávesnica: Áno Jazyk klávesnice: anglická Pripojenie: Drôtová..
21,60€
Bez DPH:18,00€
Značka: Genesis
Vysoká přesnost Vrchní vrstva podložky NATEC Genesis M12 STEEL je vyrobená ze speciální tkaniny, která zajišťuje vysokou přesnost pohybů myši. Podložka také snižuje tření mezi myši a povrchem co ulehčuje pohyb. Protiskluzová spodní vrstva Dolní část podložky je pokrytá gumovou protiskluzovou vrs..
4,80€
Bez DPH:4,00€
Značka: Genesis
Farba: Biela Pripojenie: Drôtová Genesis Krypton 290 je programovateľná herná myš vybavená presným optickým senzorom a extrémne odolnými spínačmi. Má ergonomický dizajn, ktorý pri používaní nenamáha zápästie. Dve farebné verzie a RGB osvetlenie s možnosťou výberu z 16 miliónov farieb vám um..
18,00€
Bez DPH:15,00€
Značka: Genesis
Farba: Čierna Pripojenie: Bezdrôtová Genesis Zircon 330 je bezdrôtová myš vyvinutá pre hráčov, ktorá poskytuje voľnosť pohybu bez motajícího sa kábla, ako aj výkonný snímač, ktorý umožňuje rýchle a precízne pohyby bez zasekávania, kde klasické bezdrôtovej myši ďaleko zaostávajú. Ďalej sníma..
19,20€
Bez DPH:16,00€
Značka: Genesis
Pripojenie: Drôtová Funkčný, precízne a efektné herná myš s odolnou konštrukciou je základný kameň a najdôležitejšia časť vybavenia každého hráča. Genesis Krypton 150 je skvelé riešenie pre hráčov, ktorí hľadajú spoľahlivú myš za prijateľnú cenu. Precízny senzor s možnosťou zmeny DPI za chodu, ..
13,20€
Bez DPH:11,00€
Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)